Dom

Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd.

dobra jakość Chemiczny środek pomocniczy na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd.

1 2
Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd. Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : RY
Ilość pracowników : >100
pc Export : 80% - 90%
Jiangsu Rui Yan Rubber Additives Co., Ltd. skupia się na dodatkach z gumy i tworzyw sztucznych. nasz główny produkt:

    Hindered Phenol Antioxidant / Antioxidant 425 / Antioxidant 3052 / Antioxidant GM / Antioxidant BBM

Od momentu założenia Jiangsu Ruiyan Rubber and Plastic Co., Ltd. przestrzega zasady, że „jakość to życie przedsiębiorstwa i podstawa jego leniwego przetrwania i rozwoju”. W każdym ogniwie produkcji firma opracowała przepisy dotyczące zarządzania jakością, ściśle kontrolowała proces, zapewniła jakość produktu i poważnie wdrożyła cel przedsiębiorstwa „jakość, technologia, reputacja i obsługa”.

Oferujemy wysokiej jakości produkty w konkurencyjnej cenie w szybkiej dostawie z gwarantowaną przepustką 100%.

Nigdy nie przestawaj starać się oferować nasze najlepsze usługi to nasza filozofia. Posiadamy elastyczne i niemożliwe do określenia warunki płatności. Jako największy i najwcześniejszy producent w tej branży w Chinach, posiadamy najbardziej zaawansowaną technologię poziomową i nieustannie dążymy do lepszych badań technicznych.

Jako wiodący producent, nasze produkty zostały wywiezione do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Brazylii, Meksyku, Australii, Japonii, Korei, Tajlandii, Indonezji, Urugwaju i wielu innych krajów.


Dlaczego my?

Nasi klienci wybierają nas, ponieważ dostarczamy niezrównany produkt wysokiej jakości, dostarczamy niezrównane usługi i oferują jedne z najlepszych wartości w branży. W ciągu ostatnich lat nasze podejście do biznesu pomogło nam przekształcić nas z małej firmy w znaną wiodącą firmę w branży. Nie zdarzyło się to z dnia na dzień i nie stało się to bez całkowitego zaangażowania w naszą misję - pomagając naszym klientom znaleźć najbardziej opłacalne rozwiązanie przy jednoczesnym obniżeniu kosztów ich obsługi i utrzymania.

Niezależnie od wielkości i złożoności projektu, staramy się zapewnić naszym klientom wysoką wydajność, zróżnicowane produkty i niezrównane usługi dostarczane w ramach elastycznego i opłacalnego rozwiązania, które spełnia potrzeby naszych klientów.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd.

Tel: 86-135-21807763

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)