Dom

Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd. Kontrola jakości

Im Online Czat teraz
QC profilu
Firma przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością ISO2000 , każda partia produktów jest identyfikowalna, aby zapewnić jakość i stabilność produktu.

Aby tworzyć znane marki, poprawiać reputację firmy i budować wizerunek firmy, Integrity Chemical przestrzega zasady „dążenia do wysokiej jakości i zadowolenia klienta” oraz zasady „najlepszej ceny, najwyższej jakości usług i najwyższej jakości produktów” . Zobowiązuj się:


Po pierwsze, zobowiązanie dotyczące jakości produktu:
1. Rekord jakości i dane z badań są dostępne do produkcji i testowania produktów.
2, testowanie wydajności produktu, przeprowadzamy cały proces, pełną kontrolę wydajności produktu, po potwierdzeniu kwalifikacji produktu, a następnie pakowaniu i wysyłce.

Po drugie, zobowiązanie dotyczące ceny produktu:
1. W celu zapewnienia wysokiej niezawodności i zaawansowania naszych produktów, nasz wybór materiałów jest wybierany spośród krajowych lub międzynarodowych produktów wysokiej jakości.
2. W tych samych warunkach konkurencji nasza firma zapewni Ci najlepszą cenę w najlepszej cenie na podstawie nie zmniejszania wydajności technicznej produktów.

Po trzecie, zobowiązanie do dostawy:
1. Czas dostawy produktu: zgodnie z wymaganiami użytkownika, jeśli istnieją specjalne wymagania i należy je wypełnić z wyprzedzeniem, nasza firma może specjalnie zorganizować dostawę i dążyć do zaspokojenia potrzeb użytkownika.

Po czwarte, zobowiązanie do obsługi posprzedażowej:
1. Stworzyliśmy grupę trudnych działów obsługi posprzedażnej w sytuacjach awaryjnych. Mamy doświadczonych inżynierów terenowych i starszych techników, którzy spieszą się na scenę i naprawiają i zastępują wszelkie pojawiające się problemy.
2. Po dostarczeniu produktu, personel naszego działu obsługi posprzedażnej przeprowadzi konsultację śledzenia telefonicznego zgodnie z danymi kontaktowymi klienta, dopóki klient nie będzie zadowolony.
3. Obiecujemy, że cały personel serwisowy będzie na bieżąco, aby lepiej rozwiązywać problemy naszych klientów.

Certyfikaty
  • Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd.
Szczegóły kontaktu
Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd.

Tel: 86-135-21807763

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)