Dom ProduktyPrzeciwutleniacz 2246

119 47 1 Plastikowe środki pomocnicze 2246 Biały proszek Dobry efekt przeciwutleniający

119 47 1 Plastikowe środki pomocnicze 2246 Biały proszek Dobry efekt przeciwutleniający

119 47 1 Plastic Auxiliary Agents 2246 White Powder Good Anti - Oxidation Effect

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: RY
Orzecznictwo: ISO2000
Numer modelu: 500 kg (1 paleta)

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 500 kg (1 paleta)
Cena: negotiation
Szczegóły pakowania: Opakowanie zewnętrzne to torebka z mieszanki papieru pakowego, opakowanie wewnętrzne to torba plasti
Czas dostawy: FCL: dostawa w ciągu 20 dni od otrzymania zamówienia Próbka lub małe zamówienie: w ciągu 10 dni po o
Zasady płatności: T / T lub Western Union lub Płatność po przybyciu do portu wysyłki lub szczególnych negocjacji
Możliwość Supply: Roczna produkcja 500 ton
Skontaktuj się teraz
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu:: Przeciwutleniacz 2246 Masa cząsteczkowa:: 340,50
Formuła:: C23H32O2 Temperatura topnienia ℃ ≥: 122
Nr EC (EINECS):: 204-327-1 Zewnętrzny widok: Biały proszek
Specyfikacja popiołu% ≤: 0,2 Utrata ogrzewania% ≤: 0.3
Próba (150 Mezów%%: 0,5 Nazwa chemiczna:: 2,2 '-metylenobis (4-metylo-6-tert-butylofenol)
Standard wykonania:: Q / 320324 AGL04-2014 Klasyfikacja:: Eye Irrit.2; H319 Xi, R36
CAS: 119-47-1
High Light:

blocked phenolic antioxidant

,

119 47 1

Wprowadzenie produktów

Ten produkt jest ogólnym silnym przeciwutleniaczem fenolowym, dobrym przeciwutleniaczem niezanieczyszczającym. Jego działanie antytlenowe jest wyższe niż przeciwutleniacza 264. Jest szeroko stosowane w naturalnym kleju, gumie polimerowej, lateksie i innych materiałach złożonych oraz produktach olejowych i ma specjalny efekt w stosunku do jasnych lub jasnych wyrobów gumowych i artykułów zanurzanych w lateksie produkty włókniste, produkty medyczne i tworzywa sztuczne, takie jak żywica ABS, polietylen i żywica fibrynowa.

1) Wyjątkowe funkcje:

Unikalne rzemiosło produkcyjne.

Długa historia i stabilna jakość.

Ant Bogate doświadczenie eksportowe, 80% naszej produkcji jest eksportowane na całym świecie.

(4) Niska toksyczność; Produkty są przyjazne dla środowiska.

(5) Cecha: wysoka stabilność cieplna, dobry efekt przeciwutleniający, brak zanieczyszczeń, brak zabarwienia, brak szronu, dobra rozpuszczalność oleju, brak strat lotnych, brak wpływu na wulkanizację i plastyczność gumy, brak wpływu na stabilność lateksu, dawkowanie Mniej.

2) Wzór strukturalny:


3) Właściwości fizyczne i chemiczne:

Biały proszek, gęstość względna 1,04, rozpuszczalny w benzenie, alkoholu, acetonie i innych rozpuszczalnikach organicznych, nierozpuszczalny w wodzie. Ten produkt ma niską toksyczność, średnica jamy ustnej szczurów LD50 wynosi 6500 mg / kg.

Guma Środek przeciwstarzeniowy 2246, rozpuszczalny w rozpuszczalnikach organicznych etanol, aceton, benzen, eter naftowy, nierozpuszczalny w wodzie; lekko fenolowy smak; ten produkt jest nietoksyczny, bezpieczny dla zapasów; długoterminowe umieszczenie stałoby się czerwone, ale nie miało wpływu na jego działanie antytlenowe w oleju, gumie, tworzywach sztucznych.

4 ) Aplikacja:

Antioxidant 2246 jest rodzajem wysokowydajnego i niezanieczyszczającego przeciwutleniacza, który ma szeroki zakres zastosowań i jest szeroko stosowany w żywicach syntetycznych, kauczuku syntetycznym, kauczuku naturalnym, może doskonale przeciwdziałać termicznemu starzeniu się tlenu, może powodować, że produkty nie zmieniają koloru nie mróz.

Przeciwutleniacz 2246 jest szeroko stosowanym przeciwutleniaczem fenolowym, który należy do doskonałej odmiany przeciwutleniacza fenolowego z zawadą przestrzenną. Nadaje się do stosowania jako przeciwutleniacz w wielu spolimeryzowanych żywicach, kauczuku naturalnym i kauczuku syntetycznym.


5) Pakowanie:

Opakowanie zewnętrzne to torebka z mieszanki papieru pakowego, opakowanie wewnętrzne to torba plastikowa, każda waga brutto wynosi 20 kg. Przechowywanie i transport zgodnie z ogólnymi chemikaliami.

6) Roczna produkcja: 1500 ton

Przewagi konkurencyjne:

  1. Jakość: Każda partia proszków katalizatora antyoksydacyjnego musi zostać przetestowana przez naszą QC (kontrolę jakości) przed dopuszczeniem do sprzedaży.
  2. Dostawa: Mamy te produkty w magazynie, aby zapewnić szybki czas dostawy. A czas dostawy można zagwarantować dzięki ścisłemu zarządzaniu, stabilnemu zaopatrzeniu w surowce i bezkompromisowemu doświadczeniu produkcyjnemu.
  3. Reputacja: produkty są preferowane przez klientów na całym świecie, a 90% zamówień zostało do nas zastąpionych.
  4. Usługa: Ciepła obsługa po sprzedaży. Twoje pytania zostaną rozwiązane tak szybko, jak to możliwe.

Ogłoszenie:

1) Transport: produkt należy chronić przed wilgocią, słońcem i pęknięciami podczas transportu.

2) Przechowywanie: Produkt należy przechowywać w chłodnym, wentylowanym i suchym pomieszczeniu.

7). Przedstawienie firmy:

Jiangsu Rui Yan Rubber Additives Co., Ltd. jest producentem dodatków z gumy i tworzyw sztucznych. Oferujemy wysokiej jakości produkty w konkurencyjnej cenie w szybkiej dostawie z gwarantowaną przepustką 100%. Nigdy nie przestawaj starać się oferować nasze najlepsze usługi to nasza filozofia. Posiadamy elastyczne i niemożliwe do określenia warunki płatności. Jako największy i najwcześniejszy producent w tej branży w Chinach, posiadamy najbardziej zaawansowaną technologię poziomową i nieustannie dążymy do lepszych badań technicznych.

Jako wiodący producent nasze produkty zostały wywiezione do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Brazylii, Meksyku, Australii, Japonii, Korei, Tajlandii, Indonezji, Urugwaju i wielu innych krajów.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Ruiyan Rubber & Plastic Additives Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Jun

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty